+48 519 621 217

FOTOWOLTAIKA

Rozwój nowych technologii paneli fotowoltaicznych w obecnych czasach jest ogromny. Jesteśmy zarówno świadkami, jak i prowodyrami dobrych zmian.​ Fotowoltaika to świetne źródło energii i dla przemysłu, i dla domu jednorodzinnego. Nawet sygnalizatory świetlne na drogach, czy lampy, coraz częściej posiadają ogniwa fotowoltaiczne. Dzięki fotowoltaice następuje ogromny rozwój i im więcej będziemy stosować paneli słonecznych tym lepiej wykorzystamy to, co mamy za darmo - nasze Słońce.
W dodatku dbając o portfel i środowisko naturalne, które to odziedziczą nasze dzieci.

KONTAKT

Opłacalność paneli

O tym, czy fotowoltaika jest opłacalna świadczyć może ilość zamontowanych w Polsce instalacji. Już co 6 dom w kraju posiada instalacje fotowoltaiczną. Rozwój fotowoltaiki spowodowany jest m.in. atrakcyjnymi dofinansowaniami, korzystnym system rozliczania z energetyką oraz łatwością w pozyskaniu potrzebnych komponentów. 

Średnio instalacja zwraca się miedzy czwartym, a siódmym rokiem użytkowania, a przy ciągle rosnących cenach prądu, ciężko znaleźć lepszą inwestycje. Zarówno dla naszego portfela, jak i środowiska. 
Nie masz jeszcze instalacji? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz darmowa wycenę lub umówimy Cię na spotkanie z naszym wykfalifikowanym przedstawicielem.

Stawiamy instalację fotowoltaiczną na dachu, na ziemi, budujemy konstrukcje z drewna i metalu. Bardzo modne obecnie są car porty. W swojej ofercie posiadamy 11 różnych producentów paneli fotowoltaicznych, w tym takich, którzy dają najdłuższą gwarancję produktową - nawet 25 lat!

Zostaw wiadomość

ZAPRASZAMY

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, jesteśmy autoryzowanymi partnerami największych firm w branży.

Zamów bezpłatny audyt już dziś!

ZADZWOŃ

Formularz kontaktowy

  Odpowiemy maksymalnie w ciągu 24 godzin. 
  Jesteśmy dostępni od 9 do 19.
   

  +48 731 975 758
   

  Polityka prywatności i plików cookies