+48 519 621 217

Nasze usługi

NASZE REALIZACJE

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Jesteśmy autoryzowanymi partnerami największych firm w branży. Zapewniamy serwis i gwarancję.

Zamów bezpłatny audyt zadzwoń lub napisz maila na biuro@benefiko.pl 

ZOBACZ

Nowe technologie zmieniają świat na lepsze

Odnawialne źródła energii to nie tylko przyszłość, ale również szansa na oszczędność i ochronę środowiska. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z montażem instalacji OZE, takich jak panele fotowoltaiczne, klimatyzacja czy pompa ciepła. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, które pozwalają na niezależność energetyczną, oszczędność i zrównoważony rozwój. Skorzystaj z naszych usług i dołącz do coraz większej grupy osób, które wybierają energię z odnawialnych źródeł!

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem instalatorów, serwisantów i ekspertów OZE. Współpracujemy z naszymi klientami, aby tworzyć wartość, która znaczy wszystko. Doradzamy, dobieramy, instalujemy i serwisujemy. Gwarancja jest zarówno na sprzęt, jak i instalacje. 

Praca zespołowa to umiejętność wspólnej pracy na rzecz wspólnej wizji.

Audyt energetyczny

Kto powinien przeprowadzić audyt energetyczny? Zdecydowanie każdy właściciel nieruchomości, który chce zminimalizować koszty eksploatacji. Dzięki audytowi energetycznemu możliwe jest bowiem określenie, jakie elementy należy zmienić lub zmodernizować w budynku, aby zwiększyć jego efektywność energetyczną oraz poprawić komfort użytkowania. Na podstawie wyników audytu dobierzemy także odpowiednie rozwiązania techniczne, takie jak pompy ciepła, klimatyzacja czy panele fotowoltaiczne, które pozwalają na jeszcze większe oszczędności i zmniejszenie kosztów eksploatacji. 
Więcej o audycie możesz przeczytać na naszym blogu.

ZAMÓW AUDYT

Formularz kontaktowy

  Odpowiemy maksymalnie w ciągu 24 godzin. 
  Jesteśmy dostępni w dni robocze od 9 do 19.
   

  +48 731975758 | biuro@benefiko.pl 
   

  Polityka prywatności i plików cookies